Regionale netwerken

De Moedige Dialoog netwerken richten zich op het versterken van financiële redzaamheid van de inwoners in hun regio. Met als speerpunten preventie en vroegsignalering van schuldenproblematiek en armoede. De belangrijkste doelgroepen zijn huishoudens, jongeren en bedrijven.

De netwerken zijn op hun terrein regionale innovatieplatforms. Iedere regio implementeert bij haar activiteiten elders bewezen methoden en instrumenten. En dragen met in eigen regio ontwikkelde innovaties bij aan de kwaliteitsverhoging in het land.

Hieronder het overzicht van regio’s januari 2019; binnenkort volgen er 4 nieuwe regio’s.

Netwerk Kwartiermaker Telefoon E-mail Website
Platform financiële redzaamheid Hoogeveen Monique Huizenga 06 832 033 69 monique@platformfinancieleredzaamheid.nl Naar website
Tilburg/Midden Brabant Harry Kiwitz (a.i.) - hkiwitz@gmail.com -
Groningen Maud Diemer 06 460 782 22 m.diemer@cmostamm.nl -
Financieel Fit Rivierenland Reggy Schutte 06 150 715 00 reggy@financieelfitrivierenland.nl Naar website
Vlaardingen-Rijnmond Karin Bijleveld (a.i.) 06 536 904 13 karin.bijleveld@me.com -
Moedige Dialoog Gemeente Epe Karin van Turnhout 06 222 280 08 kwartiermaker@moedigemensen-epe.nl -
Apeldoorn Tamara Ranty 06 112 203 35 tamara@personalsense.nl -
Smallingerland Trea Westra 06 517 455 35 treawestra@gmail.com -
Walcherse Dialoog Arend Roos 06 532 791 89 ar@arendroos.nl -
Rijk van Nijmegen Elma Vriezekolk 06 498 714 49 elma@elmacommunicatie.nl -
Sallandse Dialoog Projectbureau info@sallandsedialoog.nl Naar website
Breda/West Brabant Erwin Hoek 06 460 249 05 erwin.hoek@gmail.com -
Limburg/Maastricht Benoit Hameleers 06 461 139 01 info@benoithameleers.nl -
Rijswijk/Haaglanden Rochelle Heerema 06 441 759 93 info@alivioadvies.nl Naar website
Arnhem/Midden Gelderland Bianca Hutten 06 527 899 64 b.hutten@van-waarde.nl -
Harderwijk Esther Rozeboom 06 224 009 55 esther@catch-on.nl -
Weerterland Marja Blankman 06 206 096 05 marja.blankman@rabobank.nl -
Financieel Fit! Westland Catelijne Akkermans - catelijne@bureau-akkermans.nl -
Moedige Dialoog – Gemeente Barneveld Willeke Scheele 06 825 435 46 willeke.scheele@rabobank.nl -
Den Bosch Marijke Boesten 06 553 608 78 marijkeboesten@alfonsa.nl -
Land van Cuijk Frank van Dalen 06 138 729 98 frank.van.dalen@rabobank.nl -