Regionale netwerken

De Moedige Dialoog netwerken richten zich op het versterken van financiƫle redzaamheid van de inwoners in hun regio. Met als speerpunten preventie en vroegsignalering van schuldenproblematiek en armoede. De belangrijkste doelgroepen zijn huishoudens, jongeren en bedrijven.

De netwerken zijn op hun terrein regionale innovatieplatforms. Iedere regio implementeert bij haar activiteiten elders bewezen methoden en instrumenten. En dragen met in eigen regio ontwikkelde innovaties bij aan de kwaliteitsverhoging in het land.

Hieronder het overzicht van regio’s maart 2018; vanaf april 2018 volgen er 10 nieuwe regio’s.

Netwerk Kwartiermaker Telefoon E-mail Website
Hoogeveen / de Wolden Monique Huizinga 06 832 033 69 monique@niquell.nl -
Tilburg / Midden Brabant Ilham Bouchlal 06 521 771 76 ibouchlal@live.nl -
Groningen Maud Diemer 06 460 782 22 m.diemer@cmostamm.nl -
Rivierenland Reggy Broekhuijse 06 150 715 00 reggy@goodconnection.nl Naar website
Vlaardingen Rijnmond Karin Bijleveld 06 536 904 13 karin.bijleveld@me.com -
Stedendriehoek en Noord-West Veluwe / Koppel Epe Karin Turnhout-Eikelboom 06 222 280 08 eikelenboom@oak4.nl -
Apeldoorn / Stedendriehoek en Noord-West Veluwe Tamara Ranty 06 112 203 35 tamara@personalsense.nl -
Smallingerland / Friesland Trea Westra 06 517 255 35 treawestra@gmail.com -
Walcheren / Zeeland Arend Roos 06 532 791 89 ar@arendroos.nl -
Rijk van Nijmegen Elma Vriezekolk 06 498 714 49 elma@elmacommunicatie.nl -
Breda / West Brabant Erwin Hoek 06 460 249 05 erwin.hoek@gmail.com -
Limburg / Maastricht Benoit Hameleers 06 461 139 01 info@benoithameleers.nl -
Rijswijk / Haaglanden Rochelle Heerema 06 441 759 93 info@alivioadvies.nl Naar website
Arnhem / Midden Gelderland Bianca Hutten 06 527 899 64 b.hutten@van-waarde.nl -