Regionale netwerken

De Moedige Dialoog netwerken richten zich op het versterken van financiƫle redzaamheid van de inwoners in hun regio. Met als speerpunten preventie en vroegsignalering van schuldenproblematiek en armoede. De belangrijkste doelgroepen zijn huishoudens, jongeren en bedrijven.

De netwerken zijn op hun terrein regionale innovatieplatforms. Iedere regio implementeert bij haar activiteiten elders bewezen methoden en instrumenten. En dragen met in eigen regio ontwikkelde innovaties bij aan de kwaliteitsverhoging in het land.

Hieronder het overzicht van regio’s april 2018; binnenkort volgen er 10 nieuwe regio’s.

Netwerk Kwartiermaker Telefoon E-mail Website
Hoogeveen Monique Huizinga 06 832 033 69 monique@niquell.nl -
Tilburg Ilham Bouchlal 06 521 771 76 ibouchlal@live.nl -
Groningen Maud Diemer 06 460 782 22 m.diemer@cmostamm.nl -
Waterweg regio Karin Bijleveld 06 536 904 13 karin.bijleveld@me.com -
Epe Karin Eikelenboom 06 222 280 08 eikelenboom@oak4.nl -
Apeldoorn Tamara Ranty 06 112 203 35 tamara@personalsense.nl -
Smallingerland Trea Westra 06 517 255 35 treawestra@gmail.com -
Walcheren Arend Roos 06 532 791 89 ar@arendroos.nl -
Rijk van Nijmegen Elma Vriezekolk 06 498 714 49 elma@elmacommunicatie.nl -
Breda / West Brabant Erwin Hoek 06 460 249 05 erwin.hoek@gmail.com -
Maastricht Benoit Hameleers 06 461 139 01 info@benoithameleers.nl -
Rijswijk / Haaglanden Rochelle Heerema 06 441 759 93 info@alivioadvies.nl Naar website
Arnhem Bianca Hutten 06 527 899 64 b.hutten@van-waarde.nl -
Harderwijk Esther Roozeboom 06 224 009 55 esther@catch-on.nl -